تجهیزات نصب هیت تریسینگ

گرمایش گلخانه، گرمایش خاک توسط کابل های هیت تریسینگ

گرمایش-کف-گلخانه

انتخاب سیستم سرمایش و گرمایش گلخانه مناسب برای تنظیم و حفظ دما، رطوبت و تهویه مطبوع یک مسئله حیاتی و مداوم در اکثر گلخانه ها است. در این مقاله تلاش کردیم به بررسی انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی گلخانه بپردازیم و مزایا و ویژگی های هر یک می پردازیم تا بتوانیم راهنمایی های مناسبی را در زمینه انتخاب سیستم گرمایش گلخانه مناسب ارائه کنیم.

هیتر گلخانه –  گرمایش از کف گلخانه ای

گلخانه ها بسیار جالب و مهیج هستند. در فصل تابستان احساس لطافت را می توانید در آنها حس کنید اما با شروع فصل سرما نیاز به مراقبت زیادی برای زنده ماندن و یا حتی رشد دارند.

گرمایش-گلخانه

در تابستان می توانند از نور خورشید و گرمای طبیعی خاک حرارت برای رشد را جذب کنند.

اما با شروع فصل سرما باید گرمایش و شبیه سازی فصل گرم شروع شود.

روشهای گوناگونی برای این مورد وجود دارد. یکی از این روشها گرم کردن خاک و قلمه گیاهان توسط گرمایش از کف الکتریکی یا کابل حرارتی می باشد.

استفاده از سیستم های گرمایش الکتریکی برای گرم کردن خاک در گلخانه ها، گلخانه ها، باغ های زمستانی، گلخانه های کوچک و خانگی، تخت های نهال، نهال های باغ به شما امکان می دهد نتایج عالی برای رشد و حفظ گیاهان دریافت کنید.

برای اطلاعات از قیمت گرمایش از کف، کلیک کنید.

گرمایش-کف-گلحانه ای

 

مزیت های  استفاده از کابل حرارتی در  گلخانه ها و خاک

  •  تسریع در رشد و تولید مثل گیاهان در گلخانه ها
  • گسترش فصل برداشت
  • گیاهانی که گرما را دوست دارند، رشد می کنند که معمولا فقط در عرض جغرافیایی های گرمسیری (گرمسیری) رشد می کنند
  •  جوانه زني دانه

گرمایش الکتریکی خاک توسط هیت تریسینگ باعث صرفه جویی در انرژی، دوام، حفاظت کامل رطوبت، ایمنی الکتریکی می شود. به گفته انجمن باغبانی آمریکا، بسیاری از گیاهان می توانند از پیش گرم شدن خاک بهره مند شوند، برای لذت بردن از زمان جوانه زنی سریعتر و رشد بیشتر گیاهان، از جمله: هویج (اقلام اولیه)، چغندرقند، لوبیای کریستالی کلرابی،  کاهویسالاد پرچم مانند، پیاز، پیاز چه، نخود، تربچه، اسفناج، رام، و گیاهان زینتی و تزئینی از همه گونه ها.

دمای توصیه شده در گلخانه در سطح ریشه از 15 تا 25 درجه سانتیگراد است. در تخت گل و تخت با نهال، می تواند تا 30 درجه سانتیگراد برسد. برای اطمینان از درجه حرارت مطلوب خاک، توان  75 تا 100 متر مربع مورد نیاز است. قدرت کابل یا نوار گرمایش نباید بیش از 20 W / m باشد. یکی از بهترین ها کابل های خود تنظیم  (self regulating heating cable) می باشد.

گرمایش-گلخانه-ای

راه حل و روش نصب کابل گرمایشی در زیر خاک و سیستم گلخانه ای 

  • حذف لایه خاک
  • پایه شنی
  • پوشش حرارتي با ضريب جذب رطوبت کم (به عنوان مثال، پلی استایرن فوم)
  • لایه ای از شن و ماسه (5 سانتیمتر)

دیدگاهتان را بنویسید