دسته بندی نشده

گرمایش از کف برقی در مشهد

گرمایش از کف برقی در مشهد

فراهم کردن گرمایش فضای مورد نظر از گذشته تا به امروز همواره مورد توجه بشر بوده است. ابزار و تجهیزات گوناگونی در این راه مورد استفاده قرار می‌گرفته که ابعاد و کارایی متفاوتی نیز دارا بوده اند. سیستم گرمایش از کف برقی در مشهد از رایج ترین موارد برای تامین گرمایش فضاهای کوچک از جمله آپارتمان و منازل، محیط های بزرگ مانند تالارها و غیره میباشد.

برای اطلاع از قیمت گرمایش از کف برقی و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 77224221-021

 

امروزه این نوع سیستم گرمایشی با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی میگردد، به نحوی که در قسمت پایین کف ساختمان، از لوله کشی ها و سیم کشی هایی بهره گیری گردیده که قابل مشاهده نمیباشد، و در عین حال محیط را به شکل کاملا یکسان و یکنواخت گرم مینماید. با این توصیفات مناسب ترین انتخاب جهت استفاده مخصوصا در طبقه های اول ساختمان که دارای کف سردی هستند محسوب میگردد. بیشتر ساختمان هایی که جدیدا بنا میگردند از این تکنولوژی برای نشان دادن مدرن بودن خود استفاده مینمایند.

ساختار سیستم گرمایش از کف برقی در مشهد

سیستم گرمایش از کف برقی در مشهد از انرژی الکتریکی یا همان برق، منبع حرارتی خود را تامین کرده و به کابل های برقی و صفحات خاصی تجهیز شده است.  به منظور پیشگیری از هدر رفتن حرارت در زیر کابل ها، صفحه ای نازک طراحی گردیده که علاوه بر این علت، سطح زیر تجهیزات را نیز هموار میکند. با توجه به ترموستات موجود میتوان حرارت را با توجه به نیاز کنترل کرد و همواره محیط را متعادل نگه داشت. (گرمایش از کف برقی چیست)

از نظر سطوح مورد استفاده میتوان گفت که قابلیت نصب در تمام موارد از جمله سطوح سنگی، کاشی، سرامیکی و بتنی را دارا می‌باشد.

مزایای گرمایش از کف برقی در مشهد

 1. بازدهی بسیار فراوان
 2. مصرف بهینه ی جریان الکتریکی و اتلاف میزان حداقل انرژی
 3. پخش گرما به صورت یکنواخت و یکسان
 4. قابلیت تنظیم دما به صورت ترموستاتیک
 5. برخلاف برخی دیگر از تجهیزات گرمایشی که بوی نامطبوع، دوده و سیاهی تولید میکنند، این سیستم فاقد هر گونه آلاینده های محیطی است.
 6. عدم نیاز به سوخت های فسیلی و آسیب به طبیعت

عملکرد گرمایش از کف برقی در مشهد

سیستم گرمایش از کف برقی در مشهد گرمایش را به حالت تابشی ابتدا به سمت کف و در نهایت سطح اتاق منتقل میکند. اگر بخواهیم نحوه ی عملکرد این سیستم را شرح دهیم به گونه ای است که گرمای حاصل از انرژی الکتریکی موجود در سیم ها از طریق سیم های مارپیچ تور مانند که در زیر کفپوش محیط واقع شده است به کف اتاق منتقل میگردد و در نتیجه کل فضا را تحت تاثیر گرمای خود قرار میدهد.(برای اطلاع از هزینه گرمایش از کف سال ۱۴۰۰ با ما در تماس باشید)

تاریخچه سیستم های گرمایش از کف برقی

اگر بگوییم که از این سیستم البته نه به طرز پیشرفته ی امروزی، در دوره ی باستان نیز استفاده می‌شده است قطعا شگفت زده خواهید شد. اما در واقع در آن زمان نیز، در زیر ساختمان ها تونل هایی ایجاد میشد که حرارت اجاق های روشن را به کف اتاق ها و در نهایت فضای کل منتقل می‌کرد. این طرح از گذشته جرقه ای شد تا سیستم گرمایش از کف امروزی شکل بگیرد و مورد استفاده ی فراوانی نیز واقع گردد.

موارد استفاده از سیستم گرمایش از کف برقی در مشهد

 • ساختمانهای مسکونی مخصوصا آپارتمان ها
 • ساختمان هایی با جنبه ی اداری و تجاری
 • کارگاه های تولیدی کوچک و بزرگ
 • مدارس و فضاهای آموزشی
 • محیط های تفریحی مخصوصا محیط های ورزشی و آبی
 • مکان هایی که تهویه ی مناسب ندارند و یا به دشواری تهوع آن مقدور است.
 • مکان هایی که فضای کافی برای نصب سایر تجهیزات گرمایشی را ندارد و یا به دلایل مختلف نمی‌خواهیم فضا را اشغال کنیم.
 • در نهایت محیط هایی که به گاز شهری دسترسی ندارند

دیدگاهتان را بنویسید