دسته بندی نشده

المنت دور لوله چیست و کاربرد های آن کدام اند؟

المنت دور لوله چیست

المنت دور لوله موارد استفاده ی بسیار فراوان و متفاوتی دارد و در واقع میتوان گفت که در بسیاری از صنایع کاربرد خواهد داشت. از مهمترین کاربردهای آن قطعا میتوان به یخ زدایی و تراکم بالا اشاره کرد. اغلب موارد استفاده از این شکل المنت در هر صنعتی، مقرون به صرفه بودن هزینه ی تهیه آن و علاوه بر این اعتمادی است که این المنت ها برای خود کسب کرده اند.

المنت دور لوله را میشود در تنوع های متفاوتی از حیث وات، ولتاژ و نوع مواد ساخته شده، یافت. قطعا بزرگترین دلیل معروفیت این نوع المنت ها این است که میتوان به عنوان یک راه حل بسیار ساده و ارزان برای گرمایش عادی یا صنعتی روی آن حساب کرد.

برای اطلاع از قیمت این نوع المنت ها و همچنین مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 77224221-021

 

کابل های حرارتی این امکان رو دارند که یا دور لوله پیچیده میشوند یا در امتداد لوله واقع میگردد. البته امروزه دیگر از المنت های دور لوله کمتر استفاده میشود و المنت‌ها در امتداد لوله به دلیل ویژگی های بیشتر و کارایی بیشتر، مورد بهره وری فراوان تری قرار میگیرد. البته با توجه به نوع محاسبات، روش نصب بر روی لوله متغیر خواهد بود.

کاربرد المنت دور لوله

در مصارف عادی یا صنعتی هستند لوله هایی که برای کیفیت کارایی و یا انجام وظیفه خود، احتیاج به گرمایش غیر مستقیم خارجی دارند. علاوه بر گرمایش لوله، میتوان از این المنت ها برای گرمایش درام و گرمایش بشکه که در حالت عادی میخواهیم مواد آن که ممکن است هر نوع مایعی از جمله آب، روغن و غیره باشد را به صورت روان حفظ کنیم هم مورد مصرف واقع میگردد. این المنتها از ایمنی بالایی برخوردار هستند و نحوه ی کارکرد آن نیز به گونه ای است که حول لوله بسته میگردد و نیروی حرارتی را توسط سیم پیچ های داخلی و تماس موثری با سطح، به شکل کاملا یکنواختی به سرتاسر آن منتقل مینماید.

برای تهیه ی بهترین المنت دور لوله موجود در بازار ایران باید شرکتی را یافت که با هدف تکیه بر علم و تخصص مهندسان و کارشناسان زبده ی خود و در راستای استاندارد جهانی اقدام به تولید آن کنند. (برای کسب اطلاعات راجع به نوار حرارتی ضد یخ زدگی، روی لینک کلیک کنید.)

 

جنس المنت دور لوله

همان طور که گفتیم المنت دور لوله از جمله پرکاربرد ترین و پر استفاده ترین نوع المنت در صنایع است. این محصول را میتوان در ابعاد مختلف و جنس متنوع مانند استیل، می و تیتانیوم مورد ساخت قرار داد. جنس آن نیز با توجه به کارایی و نیاز کاربر تولید و ارایه میگردد. از جمله ویژگی قابل توجه آن میتوان به قدرت و مقاومت آن در برابر فشارهای الکتریکی به عنوان یک پوشش خارجی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید